» Kdo je Eye Candy ? Známe na to odpověd' !

10. března 2015 v 19:01 | © eyecandy-daily |  » spoilers
V 9. epizodě 1.řady ( aktuální ) se dozvídáme kdo je flirtual vrahem. Někdo to možná čekal někdo ne. Pojd'me si ukázat 7 top důvodů ,proč jsme to nečekali právě od této osoby.

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY O CELÉ ŘADĚ A AKTUÁLNÍ EPIZODĚ !!!


Upřímně .. kdo by to kdy řekl do charismatického právnika Jakea ? Potkali jsme ho již v pilotním díle ,jako jednoho z partnerů Lindy z Flirtual ,i když na druhou stranu je jediný ,který přežil ..

1. BYL KOMPLETNĚ VYMAZÁN Z POČÍTAČOVÉ KRIMIALITNÍ JEDNOTKY
Brzy po jejich randění byl na vrcholu podezřelých ,Tommy ho zatkl na Lindyně párty. Ovšem Jake byl ve vazbě a alibi ho zbavily podezření. Koneckonců ,jak by mohl být Flirtual vrah ,když Flirtual vrah pořád zabíjel ? Velice snadno.

2. ŠEL NA POLICI ,KDYŽ ZJISTIL ,ŽE JEHO MOBIL JE ODPOSLOUCHÁVÁN
Po zjištění ,že jeho mobil byl hacknut , to nahlásil na polici. A ted' nám řekněte : Pokud by jste byli neustále venku a zabíjeli lidi ,policisté by vás honili ,udělali by jste někdy krok do policejní stanice ,kdyby jste nemuseli ?
Poučení : sérioví vrazi mají koule .

3. SNADNO VYSVĚTLUJE JEHO ZVLÁŠTNÍ CHOVÁNÍ
Lindy byla velice rozrušená ,když Jake přišel neohlášeně k ní domů dělat večeři pro ni. A ona měla dobrý důvod :
1) nikdy mu neřekla kde bydlí
2) ten nůž ovládal jako profík
Jake to uhlazoval tím, že stále říkal jak chutné jídlo to je - až poté se zmínil ,že hledal adresu Lindy na internetu a nečekaně podával romantické gesta ,v tu chvíli jsme tím byli pohlceni.

4. JE PRÁVNÍK
Neměli by být právníci ti, kteří stíhají sériové vrahy , ne být jimi ? Jistě , maniaci pocházejí ze všech koutů světa ,ale musíme uznat : Jake má solidní kariéru - šel na právnickou fakultu v Chicagu a poté vzal špičkovou práci v advokátní kanceláři v New Yorku.

5. MÁLEM SE ZABIL !
Během Bubonikovy šílené párty hry ,Jake byl připoután k tikající bombě, a málem byl roztrhán na kousky. A jak často se zabiják stane obětí ? MÁLOKDY !

6. JE ROZKOŠNĚ ROMANTICKÝ
Poté ,co zrušil datum večeře na poslední chvíli ,Jake poslal Lindy extra speciální dárek k omluvě - před jejími dveřmi byl zabalený dárek v krabici , a v ní byla kniha " Neuvěřitelné restaurace po celém světe" . Byl v ní vzkaz : ,, Snad příště. Omlouvám se ,že jsem prošvihl večeři ". A ted' vážně , co tak špatného udělal ?

7. ZDÁL SE JAKO DOBRÝ SAMATARIÁN
Když byl jeho kamarád záhadně zbit , Jake se okamžitě o něj postaral a požádal Lindy o nalezení pachatele. A nyní ,v dnešní epizodě ,věnoval své milence konečné hledání : najít Lindinu ztracenou sestru. Ve skutečnosti si pronajal lod' ,aby mohli cestoval na Harts Island. Místo, kterého se Lindy obává ,že by tu zde mohla být pohřeba její sestra Sara. To znamená ,že naše hrdinka je na cestě na odlehlý ostrov se samým Flirtual vrahem.

zdroj : www.mtv.com
přeloženo : www.eyecandy-daily.blog.cz
 


Komentáře

1 Britt. | elizataylor Britt. | elizataylor | Web | 11. března 2015 v 9:44 | Reagovat

během toho dílu už mi to bylo jasné, ale jinak bych to do něj moc neřekla, hodně mě teda překvapil a doufám, že pro to bude nějaké extra vysvětlení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.